به سبک جدیدی از زندگی خوش آمدید

پیری بسیار از آن چه که فکر میکنید راحت تر است

توصیه کارشناسان در مورد پیری  در محل

بر طبق گفته CDC یا (Centers for Disease Control and Prevention)، “پیر شدن در محل زندگی، به توانایی زندگی در منزل خود ، محیط ایمن ، مستقل و راحت ، صرفه نظر از سن، درآمد یا سطح توانایی” گویند.

با خیال راحت پیر شدن در محل

خانه شما نه  تنها منبع قابل توجه مالی شما به حساب می آید، بلکه نگهدار خاطرات بیشماری از شما می باشد. ایده ترک محله و دوستان نزدیک، شروع روشی جدید، پیدا کردن پزشکان جدید و یا حتی یک فروشگاه خواروبار یا داروخانه جدید می تواند دلهره آور باشد. برای حمایت از تمایل زیاد به پیری در محل، خانواده ها به دنبال متخصصین ساختمانی هستند تا با کمک آنها، خانه فعلی خود را تغییر دهند.

متخصصین  متعددی وجود دارند که ممکن است در پروژه ی پیری در محل، کمک کنند. از جمله پیمانکاران، طراحان و درمانگرانی شغلی. این افراد  توسط انجمن ملی سازندگان خانه  در امریکا آموزش دیده اند تا در نیازهای پروژه ی  پیری در محل، به افراد، کمک کنند.

از طریق یک مشاوره در خانه، یا یک درمانگر شغلی با گواهینامه CAPS، راه حل جامعی برای یک فرد مسن در نظر گرفته می شود  که می تواند به حفظ استقلال و ایمنی فرد مسن در خانه خودش کمک نماید. مشاوره برای ارزیابی توانایی های عملکردی فرد مسن و ایجاد استراتژی های جدید و اصلاح رویه های روزانه و پیشنهاد تغییرات لازم در خانه  فرد مسن در صورت نیاز، مورد استفاده قرار می گیرد.

ارزیابی عملکرد سالمندان در خانه

در یک ملاقات دوستانه در خانه، یک متخصص خبره در حیطه پیری در محل، با متخصصین ساختمان  مشغول به کار خواهد شد تا روال روزانه و فعالیت های روزمره و چالش هایی را که بر افراد مسن تاثیر می گذارد، را شناسایی کند. متخصص، تکنیک های رفتاری جدید را پیشنهاد می دهد و نشان می دهد که می توانند فعالیت های ضروری را ساده تر و ایمن تر انجام دهند. تغییرات انجام شده به ساکنین کمک خواهد کرد که عادت های جدید و الگوهای فکری و رفتاری که مناسب با  پیر شدن در محل است، ایجاد شود.

آماده سازی خانه برای پیری در محل نیز شامل ارزیابی محیط زندگی برای کارآمد ترین استفاده از فضاهای زندگی می شود و اینکه آیا مبلمان فعلی و ویژگی های خانه بالاترین سطح ایمنی، راحتی و سهولت در استفاده را ارائه می دهند یا خیر. ارزیابی خانه شامل اصلاحاتی پیشنهاد شده برای تکمیل یا طراحی مجدد مکان ها در داخل خانه برای حذف موانع فیزیکی که جلوی تحرک  را می گیرد و ترکیب تجهیزات جانبی یا تجهیزات پزشکی با دوام است که باعث استقلال افراد مسن و بی نیازی به دیگران می شود. اصلاح در محیط خانه، به سازماندهی فضا و موارد شخصی و همچنین قرار دادن مبلمان در مناطق کلیدی زندگی می پردازد.

یک قرار ملاقات برای دیدار با CAPS یا درمانگر شغلی می تواند منجر به طرحی شود که خانه فعلی  شما ایمن سازی شده  و نیازی به خروج از خانه و خرید خانه ای جدید نداشته باشید. در این صورت در هزینه هایتان به مقدار زیادی صرفه جویی کرده اید. شما می توانید با رفتن به  سایت ملی انجمن سازندگان خانه یک متخصص  ساختمان خبره در منطقه زندگی خود پیدا کنید.

تاریخ انتشار: تیر ۱۱, ۱۳۹۸

To Top
با ما در ارتباط بمانید، مطلع شدن از آخرین اخبار و رویداد های مجموعه

اینستاگرام ما @valasalmandan


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/valasalmandan.com/httpdocs/wp-content/plugins/gs-instagram-portfolio/gs-instagram-assets/includes/templates/gs_instagram_structure_one.php on line 11